    Phoenix Gold, ZPROR25T aukstu dazniu automobilines koloneles
    Артикул: AP00CN4603
    Parduotuvėje yra.
    Pristatysime: per 1* d.d.
    Phoenix Gold ZPROR25T – 1" (25 mm) Pro Audio aukštadaznis garsiakalbis (tweeter)
    Phoenix Gold ZPROR25T – tai aukštos klases 1 colio (25 mm) Pro Audio tipo aukštadaznis garsiakalbis, sukurtas maksimaliai garso kokybei ir efektyvumui automobilyje. Šis modelis priklauso profesionaliai ZP serijai, kuri orientuota i dideli garso slegi (SPL) ir itin aišku aukštu dazniu atkurima.
    Pagrindiniai privalumai
    • Galingumas: 200 W MAX / 100 W RMS – didelis efektyvumas net kompaktiškame korpuse
    • Titano membrana: tikslus ir švarus aukštu dazniu atkurimas
    • Aukštas jautrumas (105 dB): maksimalus garso slegis su mazesne galia
    • Platus dazniu diapazonas: 3.5 kHz – 20 kHz
    • Tvirta konstrukcija: lieto aliuminio korpusas ilgaamziškumui
    • Komplekte filtrai (crossoveriai): paprastas integravimas i sistema
    Technines specifikacijos
    • Tipas: Pro Audio aukštadaznis garsiakalbis (tweeter)
    • Skersmuo: 1" (25 mm)
    • Galia (MAX): 200 W
    • Galia (RMS): 100 W
    • Varza: 4 Ohm
    • Jautrumas: 105 dB
    • Dazniu diapazonas: 3.5 kHz – 20 kHz
    • Membrana: titano
    • Montavimo skersmuo: 25 mm
    • Montavimo gylis: 69 mm
    • Komplekte: 2 vnt. tweeteriu + crossoveriai
    Montavimas ir pritaikymas
    Kodel verta rinktis Phoenix Gold?
    Daugiau informacijos apie produkta rasite oficialiame gamintojo puslapyje:
    Phoenix Gold ZPROR25T – oficialus puslapis
    Напишите свой отзыв
    • Отзыв о товаре возможно писать только после его приобретения
    • Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы
    • Плохо
    • Отлично
    Pagrindiniai privalumai
    Technines specifikacijos
    • Skersmuo: 1" (25 mm)
    • Galia (MAX): 200 W
    • Galia (RMS): 100 W
    • Varza: 4 Ohm
    • Jautrumas: 105 dB
    • Membrana: titano
    • Montavimo skersmuo: 25 mm
    • Montavimo gylis: 69 mm