write us
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Grąžinimo teisė ir garantinis aptarnavimas

  Jeigu Jūs užsakėte ne tas prekes ir prekės Jums dar neišsiųstos/neatsiimtos. Tokiu atveju kuo skubiau mus informuokite tel.: +37068633335, +37068785887 arba el. paštu: [email protected]

  Grąžinimas ir keitimas

  Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

  Grąžinant arba keičiant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  1. grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  2. prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  4. grąžinama/keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.
  5. Prekės nebus priimamos jei grąžinsite per LIETUVOS PAŠTĄ. Žiauriai daug reikalų.

  Jei aukščiau išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte užpildyti prašymą grąžinti/keisti prekę, nurodant vardą ir pavardę, sąskaitos - faktūros numerį (kasos kvitą), prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai bei grąžinimo arba keitimo priežastį (grąžinimo-keitimo formą galite parsisiųsti čia). Prekę su užpildyta formą siųskite mūsų adresu Kaunas Taikos pr. 92F. Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 5 d.d. grąžinsime pinigus į jūsų nurodytą sąskaitą arba keitimo atveju, išsiųsime naują prekę. Dėl prekių kokybės/grąžinimo/garantinių klausimų teirautis: +370 686 33335 


  Prekės neatitinkančios aukščiau nurodytų gražinimo sąlygų bus gražintos siuntėjui padengus transportavimo išlaidas. 

  Grąžinimo/keitimo išlaidos

  Jeigu norite grąžinti nepatikusią prekę (nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija) kuomet yra grąžinami pinigai už prekę ar prekė yra keičiama kita preke, visais atvejais siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos.

  Grąžinimas arba keitimas, jei gavote siuntimo metu sugadintą, brokuotą arba ne tą, kurią užsisakėte, prekę

  Prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 11 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 697. Atsiimdami/priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei atsiimdami/priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą arba komplektacijos neatitikimą, nedelsiant praneškite apie tai kurjeriui arba atsakingam darbuotojui, padarykite nuotrauką (atsiųskite ją el. paštu: [email protected]) ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Atsiėmus/priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
  1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

  Negrąžintinos ir nekeičiamos prekės

  V. Bierio firma „Laverna“ vadovaujasi prekių grąžinimo tvarką reglamentuojančiais dokumentais - Civiliniu kodeksu ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis. Nekeičiamos ir negrąžinamos prekės, įsigytos iš elektroninės parduotuvės www.lavishop.lt remiantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis yra šios: 17. Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes: <...> 17.5. audinius (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 5007, 5111–5113, 5208–5212, 5309, 5310, 5311, 5407–5408, 5512–5516); 17.13. mašinas ir mechaninius įrenginius (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8401–8487); 17.14. elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8501–8548); 17.17. optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9001–9033); <...>. Kodus pagal kombinuotąją nomenklatūrą rasite čia. Daugiau informacijos apie ne maisto produktų grąžinimą rasite Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio Ministerijos internetiniame puslapyje.

  Garantinis aptarnavimas

  Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t. y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama. Jei prekės sutaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Prekes garantiniam aptarnavimui pristatykite į V. Bierio firma „Laverna“. Prekes galite pristatyti patys, naudodamiesi kurjerio, siuntų terminalų paslaugomis. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos, kurios nurodytos prekės naudojimo instrukcijoje.

  Informacija

  Pristatant prekę į garantiniam aptarnavimui, būtina pateikti visus gamintojo prie prekės pridėtus dokumentus, prekės pirkimo dokumentą kasos kvitą (sąskaitą-faktūrą, jei tokia buvo išrašyta), kuris kartu yra ir prekės garantinis talonas ir užpildytą PREKIŲ GARANTINIO FORMĄ (galite parsisiųsti čia). Šią formą taip pat būtinai turite išsiųsti el. paštu: [email protected]. Prekė turi būti pristatyta pilnos komplektacijos – t. y. tokios komplektacijos, kad ją būtų galima įjungti (turi būti pateikiama prekė ir jos maitinimo šaltinis). Grąžintos prekės per 14 darbo dienų yra patikrinamos ir pirkėjas informuojamas apie priimtą sprendimą. Jeigu nustatoma, kad prekė yra brokuota, ji yra pakeičiama analogiška preke arba grąžinami pirkėjo sumokėti pinigai. Nustačius, kad prekės defektas atsirado dėl pirkėjo kaltės (netinkamo naudojimo, jungimo, naudojimo instrukcijos nesilaikymo ir t. t.), pirkėjas apie tai informuojamas, ir pirkėjui priėmus priimtiniausią sprendimą, prekė yra remontuojama pirkėjo lėšomis (jeigu prekę įmanoma suremontuoti) arba grąžinama atgal. Patikrinus prekę ir nenustačius pirkėjo išvardintų defektų, yra taikomas papildomas mokestis už prekės patikrą.

  Atkreipiame dėmesį, kad:

  • visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į servisą ir iš jo, apmoka Pirkėjas;
  • suremontuotoms arba pakeistom prekėms garantijos sąlygos galioja likusį garantijos laiką;
  Jeigu turite papildomų klausimų, susijusių su garantiniu ir po garantiniu servisu, susisiekite su V. Bierio firma „Laverna“ serviso darbuotojais:

  Tel.+370 686 33335
  El. paštas: [email protected]
  Adresas: Taikos pr. 92F LT-51180 Kaunas

  Darbo laikas

  • I-V 9.00— 18.00 val.
  • VI  nedirbame.
  • VII nedirbame